Nessa

Pokazuje 1 - 32 z 90 elementów

Bielizna damska Nessa - Ideał bielizna na duży biust

Bielizna damska Nessa to firma rodzinna, będąca jednym z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznie rozwijających się producentów bielizny damskiej na rynku polskim. Firma udowadnia, że polska bielizna może być nie tylko dobrej jakości, ale też piękna i funkcjonalna. Największą zaletą tej marki jest bez wątpienia unikatowe wzornictwo, które trafia w gusta kobiet ceniących dyskretną elegancję.
Bielizna damska Nessa to wysokiej klasy surowce: doskonałe dzianiny, rozkoszne koronki i powabne hafty. Do jej produkcji używane są tylko ekskluzywne materiały najwyższej jakości od producentów z Włoch, Niemiec, Hiszpanii i Polski. Firma stara się sprostać wysokim wymaganiom rynku, śledzić światowe trendy i stale podnosić standardy. Bielizna damska Nessa ubiera prawdziwe kobiety, bo kobiecość przypisana jest nie tylko wyidealizowanym, szczupłym i młodym modelkom. Bielizna damska Nessa jest elegancka i dobrze dopasowana, o modnym, ale i wygodnym kroju. Wśród szerokiej gamy modeli są propozycje dla kobiet w różnym wieku, o różnych typach sylwetek i rozmiarach biustu. W ofercie bardzo szeroki wybór rozmiarów miseczek od A do S i obwodów od 65 do 100 cm.

Bielizna damska Nessa specjalizuje się w produkcji dużych rozmiarów biustonoszy, zapewniających komfort i wygodę Paniom z dużym biustem. Zapoznać się z ciekawą ofertą marki Nessa dostępną w naszym sklepie internetowym Never Shy. Zaciekawią Cię na pewno biustonosze nessa o ciekawej i niespotykanej jak dotąd kolorystyce. Bielizna damska Nessa wykonana jest z dużą starannością co wpływa na jakość modeli i konkurencyjność. Życzymy Wam udanych zakupów.