Stringi

Pokazuje 1 - 32 z 98 elementów

Stringi damskie - seksapil w każdym spojrzeniu.

Stringi damskie to wyjątkowo skąpy rodzaj majtek i najlepiej prezentują się one na szczuplejszych Paniach. Stringi damskie urzekają swoim seksownym wyglądem. Ich głównym zadaniem jest kusząco uwydatnić pośladki i podkreślić linie bioder, dlatego właśnie cieszą się opinią bardziej seksownych niż na przykład szorty czy bokserki. Choć cześć kobiet nosi je na co dzień, inne uważają je za typowy element bielizny erotycznej. Pięknie zdobione i skąpo wykrojone stringi damskie to prawdziwa gratka dla klientek, które lubią czuć się seksownie, podkreślając swój seksapil. Stringi damskie dodają kobietom pewności siebie, poczucia atrakcyjności i skłaniają do bardziej wdzięcznego poruszania się.

Stringi damskie można podzielić na trzy rodzaje: C-stringi, które nie mają żadnych pasków na biodra, G-stringi - czyli te tradycyjne podkreślające delikatną kobiecą figurę kuszącymi cienkimi paskami na biodrach, zarysowując linie talii oraz  tył. Trzecim rodzajem są V-stringi - gdzie tył układa się w literę V i jest zdobiony różnymi pięknymi aplikacjami. Kobiety lubiące  nieco bardziej zabudowaną formę, bielizny, ale nie chcą rezygnować z atutów skąpych stringów, dedykowane są stringo-szorty, które posiadają nieco szersze boczki zaś tył w większym stopniu okrywa damskie pośladki.

Co więcej majteczki te mają też ważne walory estetyczne – noszone pod bardzo obcisłymi ubraniami nie odznaczają się i nie powodują tworzenia się na ciele charakterystycznych wałeczków i skóry. Stringi mogą być uszyte z różnych materiałów. Niekiedy w całości wykonane są z delikatnych koronek, często jednak szyte są z gładkich tkanin naturalnych lub syntetycznych, jak na przykład bawełna, dzianina, satyna czy jedwab.

W ofercie sklepu Never Shy.pl stringi występują w bogatej ofercie bardziej lub mniej zabudowanych modeli polskich i zagranicznych producentów.  Szerokiej palecie kolorystycznej i czterech podstawowych rozmiarach. Każda Kobieta znajdzie model odpowiadający jej oczekiwaniom, w którym poczuje się zmysłowo i szalenie kobieco. Zwróć uwagę na stringo-szortry damskie. Życzymy udanych zakupów.

Sklep Nevershy.pl to ekskluzywna bielizna damska w tym - stringi damskie. Sklep z gwarancją udanych zakupów.