AQuarilla

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Stroje kąpielowe AQuarilla

Aquarilla to marka, która tworzy stroje kąpielowe z najlepszych włoskich materiałów. Duże doświadczenie w projektowaniu strojów kąpielowych doprowadziło do idealnych fasonów zamieszczonych na naszej stronie. Marka Aquarilla kładzie nacisk na sprawdzone kroje oraz nowoczesne kolory i wzory. Urozmaiceniem produktów są ciekawe nadruki oraz duża paleta barw do nietuzinkowych  wzorów.

Aquarilla oferuje stroje kąpielowe pełne barw, lekkości oraz kobiecości. Ich właściwości zapewniają klientom poczucie maksymalnego komfortu i wyjątkowości. Producent bierze pod uwagę wszystkie typy sylwetek, dlatego oferuje szerokie spektrum modeli, wśród których każdy może znaleźć optymalny design.

Są to modele zapewniające maksymalny komfort użytkowania. W ofercie dostępne są wygodne figi kąpielowe, dobrze dopasowane do sylwetek oraz biustonosze kąpielowe odpowiednie dla każdego rodzaju biustu, w każdym rozmiarze.

Marka Aquarilla w swojej ofercie posiada  stroje jedno i dwuczęściowe.

Biustonosze kąpielowe składające się z różnych konstrukcji biustonoszy od usztywnianych po push-up. Niektóre wybrane modele, dzięki wzmocnionej konstrukcji, nadają się do noszenia także bez ramiączek.

Aquarilla kładzie nacisk na sprawdzone kroje oraz nowoczesne kolory i wzory.

Modele nie tylko pasują na plażę, stroje jednoczęściowe możemy zabrać na basem. Wszystkie modele odporne są na działanie chloru.

Bez wątpienia każda kobieta znajdzie tu dla siebie idealny strój kąpielowy. Modne, wygodne oraz pięknie skrojone kostiumy dostępne są w atrakcyjnych cenach i szerokim asortymencie.